آموزش رایگان حسابداری

امروزه حرفه حسابداری و زیر شاخه های آن یکی از پر در آمد ترین مشاغل فیزیکی به حساب می آیند مجموعه تیوان تراز این امکان را فراهم کرده است تا شما همراهان عزیز از طریق وب سایت موسسه تیوان و صفحه اینستاگرام به راحتی قدم در راه یادگیری حرفه هایی چون حسابرسی، حسابداری، مبانی حقوق و دستمزد و .. گذاشته است. شما با دنبال کردن صفحه اینستاگرام موسسه تیوان تراز ناب می توانید روزانه یک موضوع جدید را آموزش ببینید . قطعا مجموعه متون آموزش های ویژه بازار کار هم نقش بسزایی برای یادگیری شما ایفا خواهد کرد.

لازمه به ذکر است که مجموعه تیوان مجری برگزاری ورکشاپ های متنوع در حیطه حسابداری در غرب تهران طی یک حرکت خیرخواهانه تصمیم بر آن گرفت که شهریه تمامی کلاس هایی که برای بعضی از افراد بالا است را دریافت نکند و همچنین پس از پایان دوره در صورت واجد شرایط بودن از آن ها د رآموزشگاه های مختلف دعوت به کار شود.

با شرکت در دوره های مختلف و متنوع رایگان و غیررایگان گذراندن چندین ساعت از کلاس های مفید و تماشای وبینار های طولانی و مفید در عین حال کم هزینه قطعا پیشرفت چشمگیری در این زمینه خواهید داشت.

در این دوره ها چه میگذرد؟

در این دوره ها و ورکشاپ های اختصاصی، شما یاد خواهید گرفت که چگونه حساب ها و معاملات مالی را برای اداره یک تجارت موفق مدیریت کنید. این آموزش شامل چندین تمرین تعاملی برای کمک به شما در ایجاد حساب های مالی است. حتماً آن ها را جدی بگیرید.

از جمله نرم افزار های مورد استفاده پس از پایان دوره آموزش حسابداری می توان به محک، هلو و سپیدار اشاره کرد.

زبان انگلیسی و آموزش حسابداری رایگان 

اگر از جمله افرادی هستین که زبان انگلیسی نسبتا قوی دارید و با کلمات تخصصی حوزه حسابداری به اندازه کافی آشنا هستین وب سایت های بسیار جامع و کاملی به زبان انگلیسی هستند که می توانند مرجع مناسبی جهت یادگیری خودآموز باشد.

چند نمونه سایت مطرح جهت مطالعه خودآموز حرفه حسابداری:

https://www.accountingcoach.com/

https://www.udemy.com/topic/accounting/free/

https://www.learnaccountingforfree.com/